Fotografia ślubna- najczęściej zadawane pytania

Jak pracujemy?
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego realizację każdego zlecenia rozpoczynamy od spotkania z Klientem, na którym ustalamy wszystkie szczegóły oraz zapoznajemy się z oczekiwaniami zleceniodawcy. Proponujemy również sesje plenerowe w Łodzi oraz podpowiadamy, w jakich miejscach warto zrobić piękne zdjęcia, na przykład w ramach sesji ślubnej. Jesteśmy elastyczni i bez problemu dostosowujemy się do różnych życzeń i oczekiwań Klientów, świadczymy też usługi na terenie całego kraju.

Czy posiadacie uprawnienia do fotografowania w kościele ?
Oczywiście posiadamy też stosowne zezwolenie z Archidiecezji Łódzkiej na wykonywanie zdjęć w kościołach, ważne we wszystkich diecezjach w Polsce.

Z jakiego sprzętu sprzętu fotograficznego korzystacie?
Wykonując fotografie dokumentujące ważne wydarzenia z życia naszych Klientów, dbamy o ich jak najlepszą jakość. By ją zapewnić, korzystamy z doskonałego sprzętu. Pracujemy na aparacie Sony Cyber-Shot DSC-RX10 oraz EOS 5D Mark III marki Canon, zapewniających doskonałą rozdzielczość i wiernie oddających barwy. Dzięki temu możemy w pełni oddać nastrój chwili. Fotografie wykonujemy bez flesza, aby nie onieśmielać gości i zapewnić im swobodę, robimy zarówno zdjęcia pozowane, jak i z ukrycia, by zachować naturalność zdjęć oraz dobrze ukazać atmosferę. Zapewniamy także obróbkę zdjęć w programie graficznym, by były jak najpiękniejsze.

Jak pracujemy i co proponujemy parom młodym podczas ślubu czy wesele
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Korzystamy z naszego doświadczenia, ale jesteśmy też otwarci na pomysły i potrzeby Klientów. W razie jakichś pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami GALERIA