Ile kosztuje Ślub ?

Ile kosztuje Ślub ? -Koszt Wesela

Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje ślub, wesele, fotograf ślubny itd…
Niema łatwej odpowiedzi, gdyż zależy to od wielu czynników. W tym Materiale podpowiem wam jak obniżyć koszt wesela, sukni ślubnej, wideofilmowania i innych usług na przykładzie własnego Ślubu.

Koszt Sukni ślubnej i Garnituru
Pierwszym odruchem było udanie się do najbliższego salonu sukien ślubnych,  przymiarki i szukanie tej idealnej sukni na ten jedyny, wyjątkowy dzień. Oczywiście znaleźliśmy, piękna,  unikalną-  Niestety był jeden problem, zdecydowanie przekraczała  nasze możliwości finansowe. Koszt to aż Cztery tysiące złotych.

Jak obniżyć koszt zakupu sukni ślubnej ?

Aby obniżyć cenę wymarzonej sukni ślubnej polecamy, udać się do Salonu sukien ślubnych z możliwością szycia na miarę do jednego z małych miast. Osobom mieszkającym w województwie kujawsko-pomorskim polecamy udanie się do salonu w Żninie, Salonie w którym udało nam się uszyć identyczną  suknię jaką znaleźliśmy w Bydgoszczy ale w naszych możliwościach finansowych.
Identyczna suknia, ten sam krój,  te same koronki, pani uszyła w cenie 1700zł !!!

Ile kosztuje garnitur ?

Byłem w wielu punktach, marketach i giełdach, ceny zaczynają się od 600zł do nawet kilku tysięcy złotych, na który garnitur się zdecydować? Jaki jest najlepszy? Na co zwrócić uwagę?
Polecam wybrać sprawdzoną markę, ja wybrałem salon Vistula w centrum handlowym Manufaktura w miejscowości Łódź. Koszt garnituru ślubnego w takim salonie to przeciętnie 2 tysiące złotych ale jest wiele promocji dzięki których cena spada o połowę- Akurat trafiłem na promocję minus 50%. Za garnitur plus dwie koszule,  i cała masa dodatków takich jak krawat, muszka, spinki do mankietów czy pasek  a nawet brązowe buty. To wszystko do wydatek dwóch tysięcy złotych.
Natomiast koszt samego garnituru dobrej klasy to jedyne 800zł , koszt niski ale firma znana, gwarantująca dobra jakość.

ile kosztują Obrączki ślubne ?
Biżuteria ślubna to nie tylko obrączki, pamiętajcie też że do wydatków należy doliczyć, kolczyki dla panny młodej oraz naszyjnik który podkreśli i uwydatni piękną szyje przyszłej zony.
Obrączki ślubne kupiliśmy w sklepie jubilerskim Apart,  za kwotę  600zł zaoferowano nam Obrączki z białego złota oraz rabat na pozostała biżuterię ślubną. Łącznie za biżuterię, Łańcuszek z zawieszką plus kolczyki zapłaciliśmy jedyne 800zł- to naprawdę bardzo tanie obrączki ślubne.
W sklepie też są dostępne obrączki złote, srebrne  a nawet tytanowe z dodatkami diamentów bądź cyrkonii za które należy po prostu dopłacić. Co istotne cena jest taka sama niezależnie od wybranego rozmiaru obrączki.
Tanie obrączki ślubne otrzymacie również w sklepie jubilerskim Kruk salony znajdują się w każdym centrum handlowym.